• Kitchen Furniture
 • dhomë ndenjieje
 • dhomë krevat
 • Bath Room
 • Garden Furniture
 • 01

  material transparent

  Të gjitha materialet janë zgjedhur me kujdes dhe për të përmbushur kërkesat e cilësisë.

 • 02

  mjeshtëri gjobë

  Prodhuar artikuj me cilësi të lartë me pajisje teknike.

 • 03

  Çmim i arsyeshëm

  Ne të japë çmim reasaonable per produkt me cilësi të lartë.

RRETH NESH

Zhangzhou Xinhai Arte dhe Mjeshtëri Mobilje Co, Ltd, është një prodhues mobilje dedikuar për projektimin, prodhimin, shitjen dhe shërbim të brendshme dhe te jashtme furniture.Over vite, kompania jonë ka zhytur dhe kultivuar një numër të madh të të punësuarve me të pjekur teknik njohuri dhe përvojë të pasur menaxhimit të prodhimit. forca e fortë teknike, pajisje precision të lartë, menaxhimit të rreptë të prodhimit, zgjedhja rreptë materiale dhe përdorimi i materialeve, teknologjisë shkëlqyer, për kompaninë tonë për të prodhuar produkte me cilësi të lartë të sigurojë një garanci të fortë.

 • Quality garanci e mirë garantuar cilësinë

 • Mbrojtjen e mjedisit

 • Produkt prit mirë