• кујнски Мебел
  • Дневна соба
  • Соба
  • купатила
  • градина Мебел

ЗА НАС

Zhangzhou Xinhai Уметности & Занаети Мебел копродукции, Ltd е професионална производител на мебел посветен на дизајн, производство, продажба и сервис на внатрешен и надворешен furniture.Over на годините, нашата компанија има апсорбира и култивирана со голем број на вработени со зрели технички знаења и богато искуство во управување со производството. Силна техничка сила, висока прецизност опрема, строги управување со производството, строга избор на материјали и користење на материјали, врвен технологија, за нашата компанија за производство на високо квалитетни производи обезбеди силна гаранција.

  • Гаранција за квалитет Добра гаранција за квалитет

  • заштита на животната средина

  • Добро примени на производот